Son DakikaTrabzonspor

Trabzonspor ve Sivasspor’un rakipleri belli oldu

Trabzonspor, UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. ön eleme turunda Molde – Servette eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak.

Sivasspor, Petrocup’ı geçmesi halinde UEFA Konferans Ligi 3. ön eleme turunda Dinamo Batumi-BATE Borisov eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

Eşleşmeler şöyle gerçekleşti:

ŞAMPİYONLAR YOLU

Dinamo Tiflis (Gürcistan) / Maccabi Hayfa (İsrail) – HB Torshavn (Faroe Adaları) / Podgorica (Karadağ)

Linfield (Kuzey İrlanda) / Borac Banja Luka (Bosna Hersek) – Shakhtyor Soligorsk (Belarus) / Fola Esch (Lüksemburg)

Shamrock Rovers (İrlanda) – Teuta (Arnavutluk) / Inter Club d’Escaldes (Andorra)

Riga FC (Letonya) / Shkendija (Kuzey Makedonya) – Folgore (San Marino) / Hibernians (Malta)

Piriştina (Kosova) / Connah’s Quay Nomads (Galler) – Valur (İzlanda) / Bodo Glimt (Norveç)

googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘responsive_body_300x250’); });

ANA YOL

KuPS Kuopio (Finlandiya) / Vorskla Poltava (Ukrayna) – Astana (Kazakistan) / Aris Thessaloniki (Yunanistan)

Ujpest (Macaristan) / Vaduz (Lihtenştayn) – Basel (İsviçre) / Partizani (Arnavutluk)

FC Luzern (İsviçre) – Drita (Kosova) / Feyenoord (Hollanda)

Trabzonspor – Molde (Norveç) / Servette (İsviçre)

Lokomotiv Plovdiv (Bulgaristan) / Slovacko (Çekya) – Copenhagen (Danimarka) / Torpedo-Belaz Zhodino (Belarus)

Panevezys (Litvanya) / Vojvodina (Sırbistan) – LASK (Avusturya)

Sochi (Rusya) / Keşla (Azerbaycan) – Partizan (Sırbistan) / Dunajska Streda (Slovakya)

Elfsborg (İsveç) / Milsami Orhei (Moldova) – Velez (Bosna Hersek) / AEK (Yunanistan)

RFS (Letonya) / Puskas Akademia (Macaristan) – Gent (Belçika) / Valerenga (Norveç)

Dudelange (Lüksemburg) / Bohemians (İrlanda) – PAOK (Yunanistan)

Cukaricki (Sırbistan) / Sumgait (Azerbaycan) – Hammarby (İsveç) / Maribor (Slovenya)

window._taboola = window._taboola || [];_taboola.push({“mode”:”thumbnails-mid-a”,”container”:”taboola-mid-article-thumbnails”,”placement”:”Mid Article Thumbnails”,”target_type”:”mix”});

Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi) / Vllaznia (Arnavutluk) – Karabağ (Azerbaycan) / Ashdod (İsrail)

Ararat Yerevan (Ermenistan) / Slask Wroc?aw (Polonya) – Arda Kardzhali (Bulgaristan) / Hapoel Beer-Sheva (İsrail)

Kolos Kovalivka (Ukrayna) – FCSB (Romanya) / Shakhter Karagandy (Kazakistan)

Hibernian (İskoçya) / Santa Coloma (Andorra) – Gzira United (Malta) / Rijeka (Hırvatistan)

Kauno Zalgiris (Litvanya) / The New Saints (Galler) – Viktoria Plzen (Çekya) / Dynamo Brest (Belarus)

Hajduk Split (Hırvatistan) / Tobol Kostanay (Kazakistan) – Apollon Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi) / Zilina (Slovakya)

googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘responsive_body_300x250-9777’); });

Spartak Trnava (Slovakya) / Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (Romanya) – Sutjeska (Karadağ) / Maccabi Tel-Aviv (İsrail)

Hafnarfjördur (İzlanda) / Rosenborg (Norveç) – Domzale (Slovenya) / Honka Espoo (Finlandiya)

Universitatea Craiova (Romanya) / Laçı (Arnavutluk) – Anderlecht (Belçika)

Vitesse (Hollanda) – Dundalk (İrlanda) / Levadia Tallinn (Estonya)

Dinamo Batum (Gürcistan) / BATE Borisov (Belarus) – Petrocub-Hincesti (Moldova) / Sivasspor

Shkupi (Kuzey Makedonya) / Santa Clara (Portekiz) – Olimpija Ljubljana (Slovenya) / Birkirkara (Malta)

Paços de Ferreira (Portekiz) – Larne (Kuzey İrlanda) / AGF Aarhus (Danimarka)

Austria Wien (Avusturya) / Breidablik (İzlanda) – Aberdeen (İskoçya) / BK Hacken (İsveç)

Suduva (Litvanya) / Rakow Czestochowa (Polonya) – Rubin (Rusya)

CSKA Sofya (Bulgaristan) / Liepaja (Letonya) – Pogon Szczecin (Polonya) / Osijek (Hırvatistan)

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({mode: ‘thumbnails-a’,container: ‘taboola-below-article-thumbnails-1’,placement: ‘Below Article Thumbnails 1’,target_type: ‘mix’});

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı